الهامی: رب را سپاسگزاری هواداران نبودند تا فحش مان بدهند/ رعایت پروتکل ها؟ من بی آرامی ماسک نمی زنم

به گزارش ایسنا، دنج الهامی، سرمربی تراکتور در نشست خبری پس از بازی امشب (پنجشنبه) با دهات خودرو اظهار کرد: خوشحالم پس از یک سال به شهر امام رضا آمدم. مباحثه اولم در مورد تیم پدیده است که یک مربی جوان و کاربلد را بوسیله خودش اضافه کرده است. دوم این که به خویش خوبم آقای سرآسیایی ضعیف نباشید می گویم. ارباب سهراب پتانسیل خوبی برای مربی گری دارد. مناظره اول ما بخاطر این ورزش تصرف تشخیص وجود و بحث دوم مان غصه این حیات که بازی را ببریم اما به شعار دوم مان نرسیدیم.

او امتداد عدالت: به این دلیل به کمال مطلوب دوم مان نرسیدیم چون درون بازی با سپاهان از نظر بدنی خالی کردن شدیم. داخل حال حاضر بازی، ورزش جدول است و باید مربیان با نهر ورزش کنند. تامل می کنم این یک امتیاز در هفته های آینده بوسیله ما معاون کند. به بازیکنانم خسته نباشید می گویم و از آن ها راضی هستم. ان شاءالله که به هدفمان یعنی کسب سهمیه آسیایی است، برسیم.

او درباره روانی ورزش گفت: محکم است که این بازی را خوب مبدا کردیم و در نیمه مطلع سلطه داشتیم ولی در نصف دوم بازی بوسیله اعتدال کشیده شد. در شرایط کنونی فضای اطراف هر جسمی امتیاز از دست دادن سخت است. ما چنانچه از آقا سهراب از شهرخودرو بیشتر خویش نداشته باشیم، کمینه حزن نداشتیم. البته فوتبالی که از شهرخودرو سراغ داشتیم، این نبود که به اندیشه حضور آقا سهراب است. ما از نظر نفرات کمترین تغییر را درون چهار، پنج ورزش اخیر داشتیم. آن هایی که درون زمین بودند از جان دستگاه گذاشتند. داخل حال حاضر بازی ها فشرده است و تو بازی های آینده می بینیم که تیم ها به اندوه نزدیک خواهند شد.

مربی پیشین شهر خودرو در پاسخ به این سوال که آیا تقاضا داشته که از او درون این ورزش تقدیر به ایفا بیاید، پیش روی کرد: من توقعی نداشتم. موجد را تشکر که هواداران نبودند تا فحش مان بدهند ولی نظر بازیکنان سابق ام برای من، تقدیر بود. پارسال پس از مدت ها با پدیده کسب سهمیه آسیایی کردیم و این بازیکنان خودشان گل هستند.

الهامی ادامه داد: از گروه داوری سپاسگزاری می کنم. آقای بیژن حیدری و تیمش برجسته صفیر زدند و برجسته قضاوت کردند. امیدوارم در بازی های بین المللی هم موفق باشند.

او در سرانجام درباره تعظیم پروتکل های بهداشتی لیگ اظهار کرد: هیچ تیمی پروتکل ها را مراعات نمی کند. فقط بحث محدودیت پروتکل هاست که رعایت می کنند ولی فداکار مانند من تکریم نمی کنند و ماسک هم نمی زنند.

انتهای پیام