مقایسه سامسونگ گلکسی A30s با هواوی Y7p

داخلSGHAROOOON حال حاضر، راسته موبایل ایران روزهای بسیار پرتلاطمی را سپری می نرم و برخی از گوشی های هوشمند به حدی گران ارج شده اند که تدارک ی آن ها برای بسیاری از افراد حتی تو رؤیا امکان پذیر محو. گوشی های هوشمند میان رده معمولا در بسیاری از بازارهای دنیا با استقبال درخورتوجهی مواجه می شوند؛ بمنظور شاداب افزار موردنیاز برای ادا بسیاری از کارهای عادی را با بانوا مقرون به صرفه نمایش می دهند. البته برخی از همین میان رده ها،در میدان ایران بیش گران بها هستند. با اضافه قیمت گوشی ها، مردم توجه بیشتری به وسیله های میان رده نشان داده اند.

مشارکت های تولیدکننده ی گوشی به خوبی از قابلیت این راسته آگاه هستند؛ به همین دلیل در سال های اخیر، سعی کرده اند روی نقشه کشی معنوی میان رده ها نیز محک اختصاص ای بدهند. سامسونگ و هواوی ازجمله شریک های فعال در حوزه ی تولید گوشی های میان رده هستند که تاکنون محصولات متنوعی روانه ی بازار کرده اند.

سامسونگ گلکسی A30s

گلکسی ای ۳۰ اس (Galaxy A30s) یکی از میان رده های مظفر و مقرون به صرفه ی سامسونگ به حساب می آید که ظاهری مانوس داشتنی و صفحه نمایش AMOLED دارد. درمقابل این گوشی، هواوی وای ۷ پی (Huawei Y7p) فراغت دارد که در بازار اروپا، با نام جای پا ۴۰ لایت ای (P40 Lite E) هم شناخته می شود. درحال حاضر، این دو گوشی در راسته ایران نیز موجود و قطعا جزو گزینه های خرید احتمالی کاربران هستند. ازاین رو، درادامه قصد داریم دو نماینده ی سامسونگ و هواوی را عرشه ذره بین ببریم و نکات مثبت و منفی سندیت را برشماریم. این دو گوشی به خانواده ی گلکسی A A سامسونگ و Y هواوی تعلق دارند و تو اصل، محصولاتی اقتصادی هستند؛ اما شاید کاربرد از لفظ اقتصادی برای آن ها درون بازار ایران ارزان. 

نباشد سامسونگ زیرشاخه ای با عنوان سامسونگ دیسپلی دارد که نمایشگرهای OLED بیش باکیفیتی تولید می کند؛ بنابراین، الزام ای ها معمولا در محصولاتشان، حتی میان رده ها، از ورقه عرضه OLED استفاده می. کنند بسیاری از شرکت های گوشی ساز اولویت می دهند میان رده ها را با ورق نمایش LCD همراه کنند تا قیمت نهایی گوشی کاهش یابد؛ با این حال، این موضوع بخاطر بسیاری از میان رده های سامسونگ چاکری نمی. درنگ بر همین اساس، گلکسی A30s بوسیله صفحه عرضه/۶ ۴ اینچی سوپر AMOLED با وضوح ۱،۵۶۰ داخل ۷۲۰ پیکسل و نسبت شمایل/۱۹:۵ ۹ و Y7p هواوی به صفحه نمایش/۶ ۳۹ اینچی IPS LCD و همان وضوح و نسبت تصویر ورقه ارائه گلکسی A30s مهیا شده.

است هواوی

Y7p گلکسی A30s با ۱۶۶ گرم وزن اندکی سبک خیس از Y7p است؛ اما فرق معادل دو مایه هنگام مصرف ی روزمره آن چنان روبرو نخواهد. بود استعمال از قد ای پلاستیکی داخل هر دو گوشی حساب دان به نظر می رسد؛ زیرا درنهایت، ارج بازپسین آن ها را کاهش می. دهد این دو گوشی سامسونگ و هواوی به سیستم عامل اندروید ۹ پای. مجهزند بدون شک، هواوی برای ابتیاع گوشی هایش تو خارج از بازار چین با مشکلات متعددی دست وپنجه نرم می کند و به دلیل تحریم های ایالات متحده که اخیرا شدیدتر شده ، شریک های آمریکایی اذن ی باهم اتحاد کردن تجاری با هواوی را. ندارند در جای پا همین تحریم ها، بستگی بین گوگل و هواوی وزن شد؛ درنتیجه ، امروزه گوشی های باهم اتحاد کردن چینی بدون خدمات موبایلی (گوگل) GMS دردسترس قرار می.

گیرند نبود فروشگاه گوگل پلی قطعا باعث می شود بسیاری از افراد نتوانند با گوشی های متاخر هواوی بر بیایند؛ باوجوداین ، چینی ها برای از بین بردن این مشکلات سرویسی با عنوان خدمات موبایلی (هواوی) HMS متد اندازی کرده اند که به جای گوگل پلی استور، فروشگاهی آنلاین با نشانی اپ گالری.

دارد هواوی می گوید اپ گالری سومین فروشگاه اپلیکیشن پایه برتر دنیا است و Y7p اولیه گوشی هواوی به شمار می آید که با HMS در ایران عرضه می. شود عملکرد اپلیکیشن های مختلف روی گوشی های هواوی را می توانید در اینجا مشاهده کنید؛ البته بخاطر اظهارنظر درباره ی عملکرد نهایی هواوی Y7p ازلحاظ اجرای اپلیکیشن ها، بهتر است کمی منتظر بمانید؛ چون زومیت درون حال بررسی موشکفانه ی Y7p است و به زودی جزئیات مرتبط را دراختیار شما صبر می. دهد تا آن زمان، بی تردید بنیانی ترین شاق Y7p را می توانیم نبود درخت سرو های گوگل بوسیله حساب.

بیاوریم سامسونگ گلکسی

A30s گلکسی A30s سامسونگ از خراش ی اکسینوس ۷۹۰۴ برخوردار است که برپایه ی لیتوگرافی ۱۴ نانومتری تولید شده. است پردازنده ی مرکزی این تراشه هشت هسته ی (پردازشی دو هسته ی/۱ ۸ گیگاهرتزی-Cortex A73 و ۶ هسته ی ۱۶ گیگاهرتزی-Cortex) A53 دارد و پردازنده ی گرافیکی آن-Mali G71. است درمقابل، گوشی هواوی Y7p از تراش ی کرین 710F های سیلیکون استعمال می یواش که مبتنی پهلو لیتوگرافی ۱۲ نانومتری است و از چهار هسته ی/۲ ۲ گیگاهرتزی-Cortex A73 و چهار هسته ی/۱ ۷ گیگاهرتزی-Cortex A53 و پردازنده ی گرافیکی-Mali G51 MP4 روزی می. 

گیرد گلکسی A30s با سه یا چهار گیگابایت ذهن ی رم به همراه ۳۲ خواه ۶۴ یا ۱۲۸ گیگابایت حافظه ی ذخیره سازی و Y7p تو یک کانفیگ با چهار گیگابایت حافظه ی رم و ۶۴ گیگابایت حافظه ی پس انداز سازی نمایش می. شود حافظه ی ذخیره سازی هر دو گوشی را می توان ازطریق کارت حافظه ارتقا. عدل در پنل پشتی میان رده ی سامسونگ شاهد سه گانه دوربین: هستیم دوربین اصلی ۲۵ مگاپیکسلی مجهز به فناوری فوکوس خودکار تشخیص فاز و لنزی با دیافراگم/f.1 7 و دوربین دوم ۸ مگاپیکسلی با لنز فوق عریض ۱۳ میلی متری و دوربین سوم ۵ مگاپیکسلی عمق. سنج همچنین، این گوشی از دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی استفاده می کند و پنل پشتی اش میزبان فلاش LED.

است هواوی

Y7p Y7p هواوی نیز از دوربینی سه گانه گانه یکروز می: برد دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی با استعداد پشتیبانی از فوکوس خودکار امتیاز فاز و دوربین دوم ۸ مگاپیکسلی با لنز فوق حرمت و دوربین سوم ۲ مگاپیکسلی تشخیص. عمق روی کاغذ، دوربین این گوشی توانمندتر از گلکسی A30s. است ناگفته نماند دوربین سلفی گوشی هواوی به حسگر ۸ مگاپیکسلی فراهم.

است در گوشی گلکسی A30s، همچون بسیاری دیگر از میان رده های سامسونگ حسگر اثر انگشت در پایین تر ورق نمایش جای گرفته است؛ بااین حال، این حسگر تو Y7p در پنل پشتی قرار. دارد داخل گلکسی A30s، باتری ۴،۰۰۰ میلی آمپرساعتی با فناوری شارژ سریع ۱۵ واتی و در هواوی Y7p، باتری ۴،۰۰۰ میلی آمپرساعتی با فناوری شارژ سریع ۱۰ واتی را شاهد.  هستیم در واحد فشار هوا زیر، مقایسه ی عمیق بین گلکسی A30s سامسونگ و Y7p هواوی را مشاهده می.

کنید دیدگاه شما کاربران زومیت درباره ی گوشی های گلکسی A30s و Y7p چیست؟قیمت به روز و مشخصات فنی و هر اطلاعات موردنیاز دیگر برای خرید ارزان و آگاهانه ی گوشی موبایل را در مقدر شدن محصولات زومیت. بیابید درون این بخش، علاوه پهلو مشخصات فنی دقیق و پاسخ به پرسش های شما، امکان مقایسه ی دو خواه چند میوه درکنار گالری تصاویر رسمی محصولات دردسترس خواهد. بود همچنین، می توانید برای اطلاع از  آخرین بها گوشی  سامسونگ، قیمت گوشی  شیائومی، قیمت گوشی هواوی  و آیفون از بخش محصولات زومیت کاربرد.کنید مشاهده مسوده قیمت گوشیبیشتر:بخوانید گوشی اقتصادی وان پلاس تنها برای بازار هند و اروپا عرضه می شودبلو جی 80 و جی 90 با نمایشگری/۶ ۵ اینچی معرفی شدندمشخصات سخت افزاری گلکسی A01 Core فاش شدریلمی X3 با ۱۲ گیگابایت ذهن رم درون بنچمارک GeekBench مشاهده شدگزارش کنفرانس شب گذشته هواوی؛ از HMS تا معرفی محصولات