ارج گوشی در بازار

یکی از جنگ هایی که تمامی کشورها بوسیله سبب عالمگیر ویروس کرونا با آن علنی هستند مشکلات اقتصادی می باشد. در این حوالی بوسیله علت لزوم ماندن در ساختمان برای جلوگیری از سرایت کرونا، سودا های آنلاین و اینترنتی اضافه قابل توجهی پیدا کرده است و بسیاری از بازاریان و فروشندگان، کالاها و محصولات خود را به صورت آنلاین به بیع می رسانند.

 از طرفی گرایش آدم همچنین برای خریدهای آنلاین داخل مقایسه با گذشته بیشتر شده است برای اینکه کاهش داخل ترددهای غیرضروری برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا دارای جلال فراوان است. با استفاده از فروش های اینترنتی نیازهای مردم برطرف می شود و ضرر وارد شده به کسب و کارها نیز ناچیز می شود.

با مطرح شدن خرید آنلاین و اینترنتی به عنوان گونه محلول ارزان برای دستیار به کاهش تلاطم اقتصادی ناشی از ویروس کرونا، مسائل و مشکلاتی همچنین درپی افزایش معامله و فروش های آنلاین ساختن شده است که یکی از این مسائل، سواستفاده برخی فروشندگان از این شرایط و افزایش قیمت در بازار می باشد.

در چنین حالتی بازار بحرانی شده و شاهد ارتعاش بی اندازه در قیمت ها خواهیم حیات. کاربرد از اپلیکیشن ترب بوسیله عنوان ابزاری بخاطر شناسایی از قیمت کالاها و مقایسه نرخ هزاران فروشنده در این روزها بسیار کاربردی و مفید خواهد حیات.

 درون ترب که موتور جستجوی هوشمند خرید می باشد، کاربران می توانند بوسیله قرار و باصرفه جویی در زمان کالای موردنظر خود را جستار کنند و فروشندگان اینترنتی کالای مورد نظر و ارزش فروش هریک را از قیمت گوشی سامسونگ پژمان تا لوازم شوهردار و شخصی را مشاهده کنند. لازم به ذکر است که در اپلیکیشن ترب 1500 فروشگاه معتبر همراه با داده ها زیاده چرب یا شیرین میلیون ها علیه جمع آوری شده است.

بوسیله دنبال پیشرفت فن شناسی و افزایش دغدغه های مردم، تمایل انسان نیز برای خریدهای آنلاین افزودن برملا کرده است و احتمال بیشترشدن این مراد داخل دوران پس از ویروس کرونا نیز حیات دارد. به این علت اپلیکیشن ترب جزو یکی از محبوب ترین ها بوده است و این مطالبه را می نبوغ با تعداد دانلود این اپلیکیشن توسط کاربران که بسیار از یک میلیون بار است، تایید کرد.

نحوه کاربرد از ترب بوسیله این رخ است که نام کالای موردنظر و مشخصات آن را درون سرنوشت رسیدگی وارد می کنیم و سپس می توانیم فروشنده های کالای موردنظر و نرخ نمایش شده هریک را مشاهده کنیم. به نشانی مثال برای شناسایی از بها گوشی a10s، شهرت آن را در اپلیکیشن ترب وارد می کنیم. خرید از کم ارزش ترین فروشنده یکی از قابلیت های مفید ترب می باشد که با برگزینی آن مستقیما به سایت فروشگاهی که کمترین نرخ را در بین بقیه فروشگاه ها دارد، وارد می شویم.

توان های فراوانی تو اپلیکیشن ترب خلق شده است که یکی از این نبوغ ها امکان خبر از تنزل در فروشگاه ها می باشد. برای این ترانه باید علامت زنگ هشدار درون کنار ثمر موردنظر را انتخاب کنیم و هنگام تقلیل هریک از فروشگاه ها بخاطر آن محصول، ترب با ارسال نوتیفیکیشن به ما اطلاع می دهد.

 از جمله دیگر قابلیت های ترب امکان ایجاد لیست محصولات محبوب و موردعلاقه می باشد. اگر علامت مورد دلبستگی در پهلو کالای خاص برای مثال لپ تاپ را برگزینی کنیم، لپ تاپ انتخاب شده به عنوان محصول محبوب ما درون دید پژمان می شود و پس از این به راحتی و بدون هدردادن وقت می توانیم کالای موردنظر را تو ترب تحقیق کنیم.

جلوه گر زمانی قیمت از جمله ابزارهای بسیار کاربردی و کار کننده ترب برای مقایسه نرخ محصولات در روزها و ماه های گذشته می باشد. تو این مشخص برای هرمحصول، قیمت آن بر تو بازه های زمانی گذشته بوسیله صورت فاحش اقرار شده است که امکان مقایسه و شناسایی از قضیه افزایش و کاهش قیمت را بخاطر کاربران میسر می کند. در روزهای اخیر و نوسانی بودن ارزش دلار و سکه در بازار کشور، با کاربرد از فاحش زمانی ارج به فراغت می توانیم تغییرات مقدار داخل روزهای گذشته را مقایسه کنیم.

بخاطر مثال رک نرخ گوناگون دوچرخه را تو ترب می توانید مشاهده کنید

یکی دیگر از مسائل عمده و اساسی که در اپلیکیشن ترب به آن کاملا توجه شده است، شرف فروشندگان و متکی کاربران بوسیله این فروشندگان می باشد. لذا عزب فروشگاه هایی که دارای نماد تکیه الکترونیک هستند در ترب قرار اندوهناک اند و علاوه براین عملکرد هریک از این فروشگاه ها به عارض مداوم توسط تیم پشتیبانی ترب و باتوجه بوسیله بازخوردهای کاربران مورد بررسی قرار می گیرد.

درصورت تخطی هریک از این فروشنده ها از قوانین موجود در مملکت تجارت الکترونیک و عدم جلب خرسند مشتریان، فروشگاه موردنظر از لیست فروشگاه های ترب حذف می شود. بنابراین کاربران با اطمینان کامل می توانند به تمامی فروشگاه های موجود در ترب اعتماد کنند.