گلایه برنده بازی المپیک جوانان: دو سال عفو خبری از پاداش تراشیدن

علیرضا یوسفی داخل گفت وگو با ایسنا با گلایه از پرداخت نشدن اجر مدال آوران المپیک ۲۰۱۸ جوانان بیان کرد: من در المپیک جوانان قهرمان شدم و دو سال از آن مسابقات گذشته اما خبری از اجر ها حلق و فقط کمیته ملی المپیک همان زمان پاداش پای سکو را صیقلی کرد. درون مسابقات وزنه برداری قهرمانی نوجوانان آسیا  ۲۰۱۸ غصه برنده بازی شدم و داخل مسابقات جوانان جهان ۲۰۱۹ هم مدال برنز حزن گرفتم ولی وزارت بازی هنوز پاداش این مدال ها را حزن نداده است.

او ادامه داد: همانطور که می دانید شرایط زندگی واقعا شیرهدار شده است و امسال حتی به این تفکر کردم که وزنه برداری را کنار بگذارم و سراغ کاری بروم تا درآمد داشته باشم. بجهت ما اسپانسر هم نداریم تا ما را حمایت کنند.

وزنه بردار علو سنگین ایران در تک اینکه از وزارت ورزش پیگیر زمان پرداخت پاداش ها شده است یا خیر، گفت: قبل از شیوع ویروس کرونا به کمیته ملی المپیک رفتیم و آنجا با وزارت ورزش غرض گرفتند و پیگیر زمان پرداخت پاداش ها شدند که عنوان شد حدود یک ماه و نیمه دیگر مزد ها پردخت می شود اما هنوز خبری نشده است.

 رکورد دار نوجوانان جهان در پاسخ بوسیله این سئوال که نگرانی های یدکی بابت بالا رفتن کمیت او وجود دارد و آیا مادون دیدن پزشک استراحت دارد یا خیر، ابرام کرد: حدود دو سال است وزنم ۱۷۴ کیلوگرم است و توانسته ام  وزنه های خوبی بزنم. والا نظر پزشک هم هستم و هر ماه چکاپ می شوم و  خدا را شکر مشکلی غم ندارم.

 انتهای پیام