به روزرسانی ناخواسته وان پلاس فیلتر ذیل قرمز گوشی های این همکاری را غیرفعال کرد

ASGHوانOOOON پلاس به طوراتفاقی به روزرسانی ای برای گوشی های هوشمندش ارائه کرد که فیلتر خاصی را غیرفعال می نرم. فیلتر یادشده امکان مشاهده ی درون انواعی از پلاستیک های کم پهنا مشکی و در مواردی خاص، داخل لباس ها را مجهز می یواش.

اگرچه وان پلاس ۱۰ روز پیش پیش روی کرد با انتشار بوسیله روزرسانی جدید، فیلتر یادشده را موقتا از نسخه ی چینی رابط کاربری خود حذف می کند، درعین حال گفت برنامه ای بخاطر حذف آن از نسخه ی جهانی نرم افزار ندارد و این فیلتر را گشایش خواهد بخشید. درهرحال با بوسیله روزرسانی جدید، فیلتر مذکور برای تمامی کاربران داخل بیرون از چین حذف شده است. فیلتر وان پلاس که فوتوکروم (Photochrom) معروفیت دارد، با استفاده از حسگرهای مادون قزل تعبیه شده بخاطر ثبت تصاویر کم نور درون وان پلاس 8 پرو، جلوه ای شبیه به اشعه ی ایکس ابداع می یواش.

درواقع، حسگرهای یادشده تصاویری ثبت می کنند که چشم انسان نمی تواند آن ها را ببیند. این ویژگی قرار بود برای ایجاد تصاویری با جلوه های جالب استفاده شود؛ اما وقتی کاربران فهمیدند فدایی اوقات می توان با استفاده از آن زیر لباس ها را دید، فوتوکروم زیر مورچه بین قرار گرفت. تصاویر زیر عملکرد فیلتر وان پلاس و نحوه ی مشاهده ی اجسام درون پلاستیک سیاه را نمایش می دهند. این تصاویر از ویدئویی ثبت شده اند کهبن گسکین تو توییتر بوسیله اشتراک گذاشته است.

مقاله های مرتبط: هدفون کاملا بی سیم وان پلاس با طراحی متشابه ایرپادز اپل فاش شد مدیرعامل وان پلاس: هنوز تقاضا برای گوشی های ارزان قیمت حیات دارد

نشریه ی اینترنتی Verge نیز با آزمایش این محدودیت دریافته است که تنها از روی شکل مشکی بیش نازک که زیر نور مناسب قرار دارد، اجسام را نشان می دهد و عملکرد آن نسبی است. براساس یادداشتی درباره ی بوسیله روزرسانی که وب سایت XDA Developers آن را مشاهده کرده، فیلتر فوتوکروم موقتا برای اصلاح حذف شده است. همچنین، داخل این مطلب آمده است خواهش می رود فیلتر مذکور دوباره داخل ژوئن فعال شود؛ البته به تاریخ نکته سنج این وقوع هیچ رمز ای نشده است.

همچنین، کاربری درون انجمن های وان پلاس گزارش کرده که پیغام مشابهی درباره ی به روزرسانی را دیده است. وب سایت Android Police با نصب به روزرسانی جدید، تأیید کرده فیلتر فوتوکروم حذف شده است. دراین میان، واج گوی وان پلاس داخل بیانیه ای بوسیله وب سایت ورج گفت این OTA (بوسیله روزرسانی برای وسیله های تلفن همراه) ناخواسته، تنها برای تعداد محدودی از وسیله ها ارائه شد و این فردی تو به روزرسانی بعد اینده دوباره فعال خواهد شد. وان پلاس نیز بیانیه ای دراین باره در انجمن های خودش منتشر کرده است.

نرخ گوشی، مشخصات متخصص و هر اطلاعاتی که برای خرید مفت و آگاهانه ی گوناگون گوشی وان پلاس نیاز دارید را در حصه محصولات زومیت بیابید؛ مقایسه ی مشخصات فنی انواع گوشی های وان پلاس درکنار گالری تصاویر رسمی محصولات همگی درون این بخش دردسترس شما خواهد بود. مشاهده مسوده گوشی های وان پلاس بیشتر بخوانید: وان پلاس Z در بنچمارک Geekbench مشاهده شد وان پلاس لانچر 4.4.2 با فدایی تغییرات منتشر شد فیلترهای AR AR اینستاگرام پویاتر می شوند مدیرعامل وان: پلاس هنوز تقاضا برای گوشی های کم قیمت قیمت وجود دارد هدفون کاملا بی سیم وان پلاس با طراحی شبیه ایرپادز اپل نمودار