دوربین گلکسی S20 اولترا به حالتی مثل بوسیله ماکرو مجهز شد

گلکسیاسGHAROOOON ۲۰ اولترا Samsung (Galaxy S20 Ultra جدیدترین) پرچم دار سامسونگ است که درون پنل پشتی مجموعه دوربینی قدرتمند با حسگر پا بر جا ۱۰۸ مگاپیکسلی دارد دوربین. این گوشی از زمان نمایش متصل در کانون توجه بوده است؛ به خصوص بوسیله دلیل دست و پنجه نرم کردن با برخی مشکلات مهم سامسونگ. در چند نفس اخیر سعی کرد با انتشار بوسیله روزرسانی بطی ء افزاری بخشی از مشکلات دوربین اس ۲۰ اولترا را کاهش دهد و توان های بیشتری بوسیله آن اضافه کند گلکسی. 

اس ۲۰ اولترا به لطف بهره مندی از حسگر حقیقی ۱۰۸ مگاپیکسلی می تواند درمقایسه با حسگر پا بر جا گوشی هایگلکسی اس ۲۰ و گلکسی اس ۲۰ پلاس بیشتر روی سوژ ه ها بزرگ نمایی بطی ء و کیفیت تصاویر بزرگ نمایی شده در آن نیز بیشتر است بااین. حال، محدودیتی خاص در گلکسی اس ۲۰ اولترا حیات دارد دوربین: اصلی درمقایسه با دوربین ۱۲ مگاپیکسلی گلکسی اس ۲۰ و اس ۲۰ پلاس طی فوکوس روی سوژه های نزدیک عملکردی ضعیف خیس مدال می دهد دلیل. حقیقی این موضوع به طولانی وجود داشتن بسیار از حد معمول بور ی کانونی مربوط می شود به.

پیش روی دیگر، دوربین گلکسی گلکسی اس ۲۰ اولترا به شما امکان نمی دهد بوسیله اندازه ی دوربین مدل های عادی و پلاس بدون از مشت روبیدن فوکوس، به سوژ ه ها نزدیک شوید این. مشکل نوعی محدودیت سخت افزاری است و نمی توان آن را با به روزرسانی نرم افزاری رفع کرد سامسونگ. برای اینکه مشکل یادشده را تا حدی از بین ببرد، با بوسیله روزرسانی بطی ء افزاری جدید قابلیتی جالب به دوربین اس ۲۰ اولترا آورده است که عملکردی مثل به دوربین های ماکرو دارد؛ اما نه به طورکامل پس.

از گمارش بوسیله روزرسانی جدید، هرگاه با دوربین گلکسی اس ۲۰ اولترا بیش از اندازه بوسیله سوژه ها نزدیک شوید و گوشی نمره دهد از آن بور ی نزدیک نمی تواند به درستی روی سوژه فوکوس کند، گزینه ای روی ورق ظاهر خواهد کرد که روی آن عبارت استفاده از ارشد نمایی نمای نزدیک Use (Close Up-Zoom دیده) می شود ضربه. زدن روی این گزینه باعث می شود دوربین سوژه را ۱ ۵/مقابل بزرگ نمایی نرم بدین. نظام می توانید بدون اینکه گوشی را در فاصله ی نزدیک سوژه قرار دهید، تصویری از فاصله ی نزدیک از آن بگیرید ویدئویی. 

که درادامه می آید، نحوه ی عملکرد قابلیت جدید گلکسی اس ۲۰ اولترا را بوسیله خوبی نشان می دهد با:

درنظرگرفتن این توضیحات، قطعا می دانید اس ۲۰ اولترا میزبان حالت ماکرو نشده است و سامسونگ سرود دارد امکان تصویربرداری از فاصله ی نزدیک را با اتکا کنار ارشد نمایی ارائه دهد تاکنون. شمار درخورتوجهی از کاربران اس ۲۰ اولترا از این طور روشی مصرف کرد ه اند؛ بنابراین، پیشگاه گزینه ی Use Close Up-Zoom چندان ضروری به نظر نمی رسد البته. درهرصورت این گزینه روند ثبت تصاویر نمای نزدیک را بسیار ساده برنده و سریع نمدار می کند به. علاوه، Use Close Up-Zoom می تواند برای آن دسته از کاربرانی کاربردی باشد که تاکنون مظفر نشده بودند تصاویر نمای نزدیک از سوژه ها را ثبت کنند بدین.

ترتیب، سامسونگ ازطریق استعداد Use Close Up-Zoom به کاربر اعلام می یواش برای ثبت تصاویر باکیفیت از نمای نزدیک، باید دوربین را از سوژه فاصله دهد و بوسیله بزرگ نمایی تکیه شود تو. دیدن داشته باشید تصاویر این چنینی با دوربین اصلی ۱۰۸ مگاپیکسلی ثبت می شوند؛ ازاین رو، حتی با بزرگ نمایی ۱ ۵/برابری خواهید توانست به تصاویری با وضوح عالی و بدون افت چونی دست پیدا کنید مقاله.  ی مرتبط بررسی: گلکسی S20 اولترا سامسونگ در

نظر داشته باشید سامسونگ قابلیت Close Up-Zoom را برای گوشی های گلکسی اس ۲۰ و گلکسی اس ۲۰ پلاس منتشر نکرده است که البته اتفاقی حیرت برانگیز به حساب نمی آید دو. میزان یادشده درزمینه ی فوکوس روی سوژ ه ها عملکردی بهتری از مدل اولترا دارند و نیازی به استفاده از Close Up-Zoom در آن ها دیده نمی شود به. علاوه درصورت بزرگ نمایی ۱ ۵/برابری، کیفیت تصویری که ازطریق دوربین ۱۲ مگاپیکسلی اس ۲۰ پلاس و اس ۲۰ به دست می آید، کمتر از دوربین ۱۰۸ مگاپیکسلی اس ۲۰ اولترا خواهد بود بوسیله. همین دلیل، سامسونگ تصمیم گرفته است قابلیت جدید را تنها برای اس ۲۰ اولترا دردسترس قرار دهد دیدگاه.

شما کاربران زومیت درباره ی به روزرسانی جدید گلکسی اس ۲۰ اولترا چیست؟ قیمت

گوشی و مشخصات متخصص و هر داده ها موردنیاز دیگر برای معامله ارزان و آگاهانه ی انواع گوشی سامسونگ را داخل بخش محصولات زومیت بیابید در. این بخش، مقایسه ی مشخصات متخصص انواع گوشی های سری S S ،J ،M و A A سامسونگ و گالری تصاویر رسمی آن ها دردسترس خواهد. بود مشاهده لیست گوشی های سامسونگ بیشتر: بخوانید آشنایی بیشتر با مرکز فناوری سامسونگ امیرکبیر و عملکرد استارتاپ های موفق iOS.13.5 1 با مرام غیرفعال سازی جیلبریک جدید منتشر شد سامسونگ درخت سرو اشتراکی اکسس را با مزیت هایی ویژه معرفی کرد بررسی سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ لایت سامسونگ خطوط تولید حافظه های-V NAND را درون اجبار گسترش می