تیم های نفتی لیگ برتر همچنان در مجادله مالی/ مشکلات ادامه دارد

بوسیله گزارش ایسنا، پس از آن که کانون شورای اسلامی داخل یک مصوبه، نوبت را از نفقه کردن در بازی حرفه ای منع کرد آویشن های نفتی لیگ برتر با مشکلات فراوانی مواجه شدند و هر سال مجادله های مالی مختلفی را امتحان کردند. امسال حزن همچنان این مشکلات  جیب گیر تیم های نفتی لیگ مرجح است.

نفت مسجدسلیمان امسال با مشکلات مالی مشت و چنگال بطی ء می کند و این در حالی است که نسبت به سال های گذشته نتایج قابل قبولی کسب و به جمع چهار تیم بازپسین جام حذفی صعود کرده اند. شنیده ها مشعر از آن است که مشکلات مالی نفتی ها به جایی رسیده است که برای اجرا تست کرونا و آغاز تمرینات به بغرنج مالی خورده اند و درون تکاپو بخاطر حل این مشکلات هستند.

پارس جنوبی جم دیگر باشگاه نفتی است که درون نزاع شدید مالی فراغت دارد و روز شنبه کادر مربی گری و بازیکنان این تیم بیانیه مشترکی خطاب به وزیر ورزش منتشر کردند و به وضعیت بد مالی و حتی عاجز بودن از پرداخت عمل جراحی بازیکن اجنبی آویشن شان اشاره کردند.

آبادانی ها شرایط متفاوتی نسبت بوسیله دیگر آویشن های نفتی لیگ کسی را عزیز خطاب کردن ندارند. مدیران این باشگاه پس از پنج ماه بالاخره مطالبات اعضای آویشن نفت آبادان را پرداخت کردند و بازیکنان این تیم از وضعیت گیرایی ناراحت و گله مند هستند.

هر سه گانه آویشن نفتی هواداران پرشوری دارند و عزب خواست مردم، تیم های فوتبال شان است. با فراهم شدن شرایط و امکانات مطمئنا بیگانه و نشاط به سه شهر جنوبی قلمرو باز خواهد گشت و فوتبال روی خوبش را نشان خواهد داد.

تنها غبطه مردم و این کمیسیون ها حل مشکلات مالی است و مسئولان می توانند درون این خصوص چاره ای بیاندیشند. درون نهایت باید دید در آینده سرنوشت تیم های نفتی لیگ برتر چه خواهد شد.

انتهای پیام