اپل احتمالا سری آیفون 12 را بدون AirPods نمایش می یواش

شایعات مختلفی درباره ی پرچم داران قبیله بعدی آیفون اپل در فضای رمزی منتشر شده است و هرچه می گذرد، بازار شایعات با پراکندن اخبار متاخر مشتعل مرطوب می شود. اخیرا مینگ چی کو، تحلیلگر محصولات اپل، پستی در حساب کاربری خویشتن منتشر کرده است که اگر صحت داشته باشند، گوشی آیفون 12 بدون EarPods بوسیله میدان عرضه می شود.

رسیده هدف از اجرا چنین کاری افزایش سودا AirPods دودمان دومی عنوان شده است. از دیدگاه مینگ چی کو، از میزان جدید AirPods  و AirPods Pro تا سال ۲۰۲۱ خبری نخواهد بود و البته درون انتهای سال ۲۰۲۰ نیز به مناسبت جشن کریسمس، فروش فوق العاده مدل های فعلی AirPods را با قیمتی متجاوز ارزان مرطوب گواه خواهیم وجود.

اپل با ارائه ی آیفون ۷ داخل اقدامی جنجالی، جک ۳/۵ میلی متری هدفون را از گوشی هوشمند خود حذف کرد. درواقع، کاربران همراه با آیفون ۷ بوسیله جای هدفون های مرسوم، EarPods قبض می کردند تا موسیقی دلخواهشان را گوش دهند و امکان مکالمه صوتی داشته باشند.

حال با حذف EarPods از جعبه ی آیفون ۱۲، کاربران باید مجزا هدست بخرند. برای انتخاب همچنین ودیعه به جنس مصرفشان می توانند مقیاس های سیم دار EarPods با اتصالات MFi Lightening موعظه دهند یا با صیقل هزینه ی، نسخه ای بی سیم با ارتباطات بلوتوث از سری AirPods تمهید کنند.

تو حال حاضر، صدای زیر مردانه می رود سودا AirPods در شقه ی دوم سال ۲۰۲۰ کاهش یابد و دلیل اصلی آن نیز عالمگیر بلای ناگهانی کرونا است؛ اما با نخست جشن سال نو میلادی، امید می رود محصولات مختلف ازجمله هدست های بی سیم اپل افزایشی چشمگیر یابد. مینگ چی کو داخل گذشته گفته بود احتمالا اپل در سال ۲۰۲۰ درحدود ۸۰ میلیون AirPods خواهد فروخت؛ اما این تحلیلگر چشم انداز خود از فروش ایرپادز در سال ۲۰۲۰ را به ۹۳ میلیون افزایش داده است.

مینگ چی کو برهان افزایش چشم انداز خود را استقبال فراخ تعلق مندان به محصولات اپل از AirPods Pro عنوان کرده است. ماه گذشته، این تحلیلگر معروف عنوان کرد AirPods و مدل پرو آن ازنظر ابکی افزاری، نسخه ای به روزشده درون سال ۲۰۲۰ نخواهند داشت و چنین اتفاقی تا سال ۲۰۲۱ رخ نخواهد داد. این درون حالی است که بی قراری اکنون ۱۸ ماه از معرفی کردن آخرین سری از AirPods و استاندارد پرو آن می گذرد.مقاله های مرتبط:معلومات جدید آیفون ۱۲؛ از نمایشگر ۱۲۰ هرتز و تغییرات فیس ID تا باتری بزرگ تیز و صیت نهایی گوشی هاآیفون 12 پرو مکس به تاچ ID در دون صفحه ارائه حاضر می شود؟

با عرضه ی آیفون ۱۲ و مدل های پریمیوم آن امید می رود افت چشمگیر قیمت AirPods را تماشاگر باشیم؛ زیرا انتظار می جوی گزینش بسیاری از علاقه مندان به پرچم داران نسل اتیه اپل باشد. بااین حال، مینگ چی کو بوسیله پروگرام های اپل بخاطر ارائه ی پرچم داران نسل بعدی آیفون دسترسی ندارد.

در حال حاضر، EarPods با نرخ ۲۹ دلار و استاندارد AirPods همچنین با مقدار پایه ی ۱۵۹ دلار تو میدان نمایش شده است. باوجوداین ، انتظار می جوی درکنار عرضه ی پرچم داران نسل مربوط باینده آیفون تماشاچی عرضه ی مدلی همراه با AirPods باشیم که البته با پر پشت تخفیف خورده عرضه می شوند.

مقدماتی نسخه از آیفون همراه با ایرباد (Earbud) عرضه شد که اتصالات ۳/۵ میلی متری داشت. اپل تو سال ۲۰۱۲ همراه با آیفون ۵ مدلی سیم دار از EarPods را معرفی کرد و همراه با آیفون ۷ نیز نسخه ای از EarPods را با اتصالات لایتنینگ به بازار فرستاد. حال بوسیله نظر می رسد EarPods نیز جایگزین می شود؛ اما کاربران باید AirPods را مجزا تهیه کنند و داخل جعبه ی آیفون ۱۲ موجود نخواهد بود.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره ی این اقدام اپل چیست؟ چنانچه بخواهید آیفون ۱۲ بخرید، EarPods انتخاب خواهید کرد یا AirPods؟بیشتر بخوانید:نسخه ی اولین iOS 14 تو فوریه ی ۲۰۲۰ افشا شده بوداحتمالا جیلبریک iOS 13.5 بوسیله زودی منتشر شودسیستم رهگیری ویروس کرونا اپل و گوگل تو دسترس صبر گرفتبررسی آیفون اس ای 2020 اپلبه روزرسانی iOS 13.5 منتشر شد