نیمار: عاشق اشاره پاری سن ژرمن هستم

به گزارش ایسنا و بوسیله نقل از BBC، نیمار بعد از عالمگیر کرونا درون فرانسه با هواپیما شخصی پاریس را بوسیله تیر کشورش بزریل ترک کرد و تا کنون به فرانسه برنگشته است.

او درباره وضعیت کنونی اش گفت: تمرینات خویشتن را دنبال می کنم و در شرایط احسان قرار دارم. هدفم این است که داخل شرایط که باشگاه من را صدای زیر مردانه داخل بهترین شرایط خود باشم. با تقلا درون برزیل تمرین می کنم درست همانطوری که با باشگاه در پاریس تمرین می کردم. هر وقت محفل بخواهد حاضرم که به تمرین گروهی برگردم.

نیمار ادامه قسط: مانور تکی ابدار تر از تمرینات گروهی است. سعی می کنم که نداشتن بازی را با چندی از فعالیت های دیگر جبران کنم. بدون شک من تیمار ملول بازی ها شده ام اما باید با وضعیت کنونی پیاده شدن آمد. تمریناتی را که مربی بدنساز برایم در رویت پژمان است مو بوسیله تاک انجام می کنم.

دیدار برگشت برابر بوروسیا دورتموند در دور رجعت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا آخرین باری حیات که نیمار با پیراهن پاری سن ژرمن به میدان رفت که اتفاقا در آن دیدار توانست گل نخست را بوسیله میوه برساند و زمینه ساز پیشرفت تیمش به دور پس ازآن باشد.

متشابه همیشه خبرهای درباره بازگشت نیمار بوسیله بارسلونا به شنوایی می رسد. او سوم خلع حضورش در پاری سن ژرمن را امتحان می کند و دو فصل دیگر از قراردادش باقی باقی مانده است.

انتهای پیام