نوبیا Play 5G با تراشه اسنپدراگون 765G و نمایشگر ۱۴۴ هرتزی AMOLED معرفی کردن شد

نوبیا با گوشی های هوشمند سری Red Magic، درحال جابه جاکردن مرزهای سخت وسایل گوشی های گیمینگ است؛ ولی هم اکنون با سری میان رده ای با عنوان نوبیا Play مسیر دیگری می پیماید. ابتدایی محصول از سری یادشده، نوبیا پلی 5G ، به تازگی تو گره معرفی شده است. نمایشگر این گوشی هوشمند ۶٫۶۵ اینچی FHD با ارزش ترمیم ۱۴۴ هرتزی از نوع AMOLED است و بوسیله لطف تراش ی اسنپدراگون 765G، همچون گوشی درفش دار Red Magic، از پیوند 5G و باتری ۵۱۰۰ میلی آمپرساعتی بهره می برد.مقاله های مرتبط:نوبیا رد مجیک مارس معرفی شد؛ گوشی گیمینگ با ۱۰ گیگابایت رم و سیستم خنک کننده ی قدرتمندZTE از ساعت هوشمند نوبیا آلفا با نمایشگر انعطاف پذیر رونمایی کرد

قیمت نمونه گیری لمسی میان رده ی متاخر نوبیا ۲۴۰ هرتز و اسکنر اثرانگشت آن در زیر ورقه نمایش تعبیه شده است. مدل سازی نوبیا Play 5G بی پیرایه و بدون بریدگی و حاشیه های کلاسیک در تقدیر پشته و پایین است. دوربین پا بر جا این گوشی ۴۸ مگاپیکسلی از جنس IMX582 سونی است و دوربین زبر عریض ۸ مگاپیکسلی و دو ماژول ۲ مگاپیکسلی، یکی از نوع امتیاز عمق و دیگری از نوع ماکرو تو کنار آن دیده می شود. ناگفته نماند دوربین سلفی این گوشی ۱۲ مگاپیکسلی است. تو سمت عبث گوشی، دو کلید شانه ای خازنی تعبیه شده است که برای گیمینگ پیشرفته مصرف دارد.

در زیر غلاف ینوبیا Play 5G، تراش ی اسنپدراگون 765G و ۶ یا ۸ گیگابایت ذهن ی رم و ۱۲۸ یا ۲۵۶ گیگابایت حافظه ی پس انداز سازی از سنخ UFS 2.1 وجود دارد. باتری حجیم ۵۱۰۰ میلی آمپرساعتی این گوشی از فناوری شارژ نوک تیز ۳۰ واتی پشتیبانی می درنگ. سیستم عامل نوبیا Play 5G اندروید ۱۰ است و از رابط کاربری nubiaUI 8.0 یکروز می سرما.

گوشی هوشمند میان رده ی نوبیا در اثر جزیی های سیاه و آبی و سفید دردسترس خواهد بود و از هم اکنون می توان آن را در چین پیش سودا کرد. معیار پایه ی نوبیا Play 5G با ۶ گیگابایت ذهن ی رم و ۱۲۸ گیگابایت ذهن ی ذخیره سازی ۲۴۰۰ یوان (۳۴۰ دلار) و میزان دیگر آن با ۸ گیگابایت حافظه ی رم و ۱۲۸ گیگابایت ذهن ی ذخیره سازی ۲۷۰۰ یوان (۳۸۰ دلار) و پرعضله ترین استاندارد آن با ۸ گیگابایت ذهن ی رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه ی پس انداز سازی ۳۰۰۰ یوان (۴۲۵ دلار) بها دارد. ابتیاع رسمی نوبیا Play 5G داخل چین، از ۵ اردیبهشت آغاز می شود.

ارج گوشی، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید کم قیمت و آگاهانه ی گوناگون گوشی زدتی ای احتیاج دارید را در جزء محصولات زومیت بیابید؛ مقایسه ی مشخصات متخصص انواع گوشی های زدتی ای و نوبیا در بر گالری تصاویر رسمی محصولات همگی در این پاره در دسترس شما خواهد حیات.مشاهده مسوده گوشی های زد تی ایبیشتر بخوانید:Nubia Red Magic 5G؛ اولین گوشی گیمینگ با نمایشگر ۱۴۴ هرتزی، پردازنده اسنپدراگون ۸۶۵ و فن خنک کنندهنوبیا رد مجیک 3 اس با تراشه اسنپدراگون 855 پلاس، نمایشگر ۹۰ هرتز و باتری پرعضله معرفی کردن شدساعت هوشمند متفاوت Nubia Alpha به زودی نمایش می شودZTE از ساعت هوشمند نوبیا آلفا با نمایشگر انعطاف پذیر رونمایی کردنوبیا رگه مجیک مارس معرفی شد؛ گوشی گیمینگ با ۱۰ گیگابایت رم و سیستم خنک کننده ی قدرتمند