بوکسور ۵۷ کیلوی ایران هم به اقبال مجدد رسید/ پیروزی شاهین مقابل حریف ازبک

به گزارش ایسنا، داخل امتداد هم چشمی های بوکس انتخابی المپیک آسیا به میزبانی بخانه برگشتن زنهار در کشور اردن، دو بوکسور اوزان ۵۷ و ۷۵ کیلوگرم ایران در مبارزات نوبت شب امروز (دوشنبه) ۱۹ اسفند ماه، مقابل رقبای خویشتن روی رینگ رفتند که یک سرما و یک باختن حاصل مجاهدت آن ها حیات.

به این نظم دانیال شه بخش تو وعده یک چهارم نهایی وزن ۵۷ کیلوگرم، بوسیله مصاف “تیمرژانوف” از قزاقستان رفت که با وجود ارائه مبارزه ای قابل قبول، با رای داوران بازنده اطلاع دادن شد تا راهی جدول شانس مجدد شود. البته درون راند سوم این مشق ابروی شه بخش دچار خونریزی شد که کادرفنی تصمیم گرفتند مبارزه ادامه بی پرده نکند.

او پیش از این مقابل حریفانی از چین تایپه و پاپوآ گینه نو با نمایش مبارزاتی تماشایی به پیروزی رسیده بود. بوکسور ۵۷ کیلوگرم ایران روز چهارشنبه در مجرا شانس مجدد با حریفی از هنگ کنگ بازدید می کند.

همچنین در جدول شانس مکرر معادل ۷۵ کیلوگرم، سید شاهین موسوی درون اولیه مبارزه خود با “کاخرامونوف” از ازبکستان مبارزه کرد که با عرضه مبارزه ای قدرتمندانه بوسیله پیروزی رسید. موسوی راند یک را بوسیله راحتی برد، اما در راند دوم مبارزه نزدیک پیگیری شد تا با رای داوران بوکسور ازبک زیرفون اخبار شود. درون راند سوم و سرنوشت ساز اما این بوکسور ایران وجود مشت های خود را به صورت حریف تلاقی عدالت تا برنده بازی میدان شناساندن شود.

موسوی بخاطر کسب سهمیه المپیک، باید روز چهارشنبه در دومین مبارزه خود از جدول نوبت مجدد، برابر بوکسور مغولستانی به روی رینگ برود.

پیش از این و در مبارزات دولت صبح امروز هم امید احمدی صفا در وزن ۵۲ کیلوگرم و اشکان رضایی دروزن ۶۳ کیلوگرم، با باخت برابر رقبا داخل وهله یک چهارم نهایی اوزان خود راهی جدول شانس مکرر شدند که باید روز چهارشنبه طبق حریفان به روی رینگ بروند.

انتهای پیام