گلکسی اس 20 تنها دو نسخه آینده اندروید را شهود می کند

سامسونگ طی سال های اخیر توانسته برخی از بهینه گوشی های هوشمند مبتنی بر سیستم عامل اندروید را بسازد و آخرین دستاورد انبازی الزام ای، گلکسی اس 20 نیز از این عادت مستثنی ازاله. با وجود استقبال عریض تعلق مندان به گوشی های سامسونگ، طرفداران نسبت به کوتاه وجود داشتن زمان پشتیبانی بطی ء افزاری از پرچم دار شریک شدن عنف ای گلایه می کنند؛ البته سامسونگ نیز تعلق مند به تغییر این سیاست نیست و مسئولان این باهم اتحاد کردن اخیرا تأیید کرده اند که سری جدید گلکسی اس 20 تنها دو نسخه اینده از سیستم عامل اندروید را دریافت می کنند.

پشتیبانی نرم افزاری به مدت دو سال، موضوع جدیدی نیست و سامسونگ این طور سیاستی را در مورد محصولات پیشین نیز به حکم برده است. سیاست سامسونگ به این قیافه است که محصولات جدید بوسیله مدت سه سال بسته های به روزرسانی را ماهانه دریافت می کنند و پس از اتمام این مدت، فاصله زمانی عرضه بسته های بوسیله روزرسانی از ماهانه به هر سه ماه یکبار تکثیر می یابد.

آنچه طرفداران محصولات سامسونگ خواهش دارند افزایش زمان دریافت نسخه های جدید سیستم عامل اندروید است که داخل حال فراهم تنها به دو سال خواه به عبارتی به دو نسخه جدید از اندروید محدود می شود. با این حساب، گلکسی اس 20، گلکسی اس 20 پلاس، گلکسی اس 20 اولتراو گلکسی زد فلیپ که همراه با اندروید 10 عرضه شده اند، تنها دو نسخه بعدی اندروید یعنی اندروید 11 و اندروید 12 را دریافت خواهند کرد.

الگوی پشتیبانی بطی ء افزاری سامسونگ از محصولات این شریک اکراه ای تاکنون تبدیل ابهت نداشته است و بوسیله دیدن می رسد که این سرمشق همچنان ایفا شود. تو اوایل سال ۲۰۲۰ پس از اینکه مدت زمان دوساله پشتیبانی نرم افزاری گلکسی اس 8 بوسیله اتمام رسید، دارندگان این میوه از سامسونگ خواستند کهاندروید 10 برای گلکسی اس 8 همچنین نمایش شود. با وجود التماس های دوباره دارندگان گوشی هوشمند اس 8 این طور اتفاقی عارض نداد. این درون حالی است که گوگل، مدت زمان پشتیبانی نرم افزاری از سری گوشی های هوشمند پیکسل را افزایش داد و تماشاگر نمایش اندروید 10 بخاطر آن ها بودیم.

دلیل اصلی درخواست های دارندگان گلکسی اس 20 از سامسونگ احتمالا به خاطر ارج بالای آن و دیگر اعضای این سری است. درحالی که قیمت گوشی سری اس 20 والاتر از ۱۰۰۰ دلار ابتدا می شود، محصولاتی از سری گوگل پیکسل یا وان پلاس با بانوا بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ دلار درون میدان موجود هستند که با وجود گذشتن بسیار از ۲ سال از زمان معرفی آن ها موفق به ستاندن اندروید 10 شده اند. با درنظرگرفتن اینکه گوشی هوشمند پرچم داری از سامسونگ با قیمت کمتر از ۱۰۰۰ دلار در راسته موجود نیست، قانون دان به دیدن می رسد که طرفداران خواهان پشتیبانی طولانی نمدار انبازی الزام ای از سری گلکسی اس 20 باشند.

طبیعتا با اتمام پشتیبانی درنگ افزاری دوساله سامسونگ از سری گلکسی اس 20 عمر این محصولات بوسیله خاتمه نمی رسد و دارندگان آن ها همچنان قادر بوسیله استفاده از گوشی هوشمندشان خواهند بود؛ اما در مقایسه با پشتیبانی بطی ء افزاری بسیار از ۵ سال اپل از آیفون ها باید قبول کرد که سامسونگ اندکی دراین زمینه متعاقب باقی مانده و نیاز به تبدیل درون محاکمه های خویشتن دارد.بیشتر بخوانید:سامسونگ مجددا یکی از کارخانه های تولید گلکسی S20 را به طور موقت به خاطر ویروس کرونا تعطیل کردسامسونگ بخاطر جلوگیری از مسری کرونا، اقدامات پیشگیرانه در فروشگاه هایش اجرا می کنددومین به روزرسانی گلکسی اس 20 برای بهبود عملکرد دوربین عرضه شدسامسونگ مدل تولید نمایشگرهای تاشدنی را به ۴ برابر می رساندسامسونگ مقیاس تولید گلکسی Z فلیپ را افزایش داد