بلاتکلیفی تو تیم های ملی به خاطر انتخابات فدراسیون پیاده روی

به گزارش ایسنا، مشکلات مختلف داخل فدراسیون اسب سواری از یکسره فاصله کوتاه تا برگزاری انتخابات هیات رییسه و حتی فراز گرفتن شائبه فسخ انتخابات، تیم های ملی رده های سنی محور در بسرنوشت شوم دچار کردن مردان و زنان را درون وضعیت نه چندان مناسبی استراحت داده است.

تیم ملی فوتبال جوانان از مدتی قبل با استعفای سیروس پورموسوی از هدایت تیم ملی، هم چنان بلاتکلیف است و اعضای کادرفنی وضعیت بازیکنان را رصد نمی کنند. اردوی این آویشن داخل اسفندماه نیز بوسیله علت بسط ویروس کرونا لغو شد تا فعلا این موضوع به چشم نیاید اما درون فاصله چند ماهه تا آغاز انتخابات قهرمانی آسیا و انتخابی شیشه دوربین جهانی، کادرفنی تیم ملی به سبب تمدید نشدن پیمان نامه و صیقلی نشدن جایزه کناره گیری کردند.

داخل لفظ موافق و در بسرنوشت شوم دچار کردن بانوان هم وضعیت چندان مناسب نیست و آویشن ملی جوانان کادرفنی خویشتن را نشناخته و جلسات کمیته متخصص فدراسیون هندبال نتیجه ای نداشته است. درون این بلاتکلیفی، تیم ملی جوانان به همراه مریم آزمون، سرمربی تیم ملی بزرگسالان راهی مسابقات منطقه آسیایی مرکزی شد.

تو بخش بزرگسالان هم ماندن خواه جدایی مریم آزمون در تیم ملی بانوان مشخص نیست و همه این مسائل در گرو مشاوره های کمیته متخصص و داخل نهایت تصمیمات هیات رییسه فدراسیون است که همه این روزها داخل حال یارکشی های انتخاباتی هستند.

سبب این موضوع مربوط بوسیله انتخاباتی است که قرار است تو ۲۵ اسفند برگزار شود و در صورت شناساندن رییس جدید، چه بسا اعضای کمیته متخصص تیمار تغییر کنند که در این رخساره تصمیمات آن ها برای انتخابات سرمربیان در بخش زنان و مردان بدون اثر خواهد بود.

هر چند در شرایط کنونی و با نامه نگاری فیفا مبنی پیاده شدن لغو انتخابات، بوسیله نظر می رسد تا زمان اصلاح اساس نامه، فدراسیون اسب سواری تا چندین ماه دیگر با سرپرست موسسه خواهد شد و در این عارض انتخاب سرمربی ضروری است.

نکته امیدوارکننده رسیدگی به امور تیم ملی بزرگسالان مردان است که تا تعدادی دیگر باید تو انتخابی شیشه ذرهبین جهانی به راسته برود و حداقل مسوولان فدراسیون هندبال از این تیم بی خبر نشده اند ولی وضعیت سایر تیم های ملی هم چنان علنی نیست!

انتهای پیام