مشخصات گلکسی اس 10 لایت پیش از رونمایی رسمی هویدا شد

مدتیاستGHAROOOON سامسونگ با تحول استراتژی متعارف خود، در حال کار روی دو گوشیگلکسی اس ۱۰ لایت و گلکسی نوت ۱۰ لایت است امروز. مشخصات اس ۱۰ لایت در آلمان علنی و همراه با آن شایعه شده است این استاندارد در چند روز آینده شناساندن خواهد شد مقاله.های مرتبط داده ها:جدیدی از گلکسی اس 10 لایت فاش شده استگلکسی S10 لایت سامسونگ در بنچمارک گیک بنچ دیده شد ظاهرا

گلکسی اس ۱۰ لایت از ورقه نمایش ۶ ۷/اینچی Super AMLOED با وضوح ۲۴۰۰ داخل ۱۰۸۰ و نسبت شمایل ۲۰ به ۹ نصیب می سرما که حفره ای در وسط آن برای دوربین سلفی تعبیه شده است برخلاف. اس ۱۰ و اس ۱۰ پلاس که از پردازنده ی اگزینوس استفاده می کنند، نسخه ی لایت از تراشه ی کوالکام اسنپدراگون ۸۵۵ درون تمام مناطق ازجمله اروپا روزی خواهد سرما گلکسی.

اس ۱۰ لایت ۸ گیگابایت ذهن ی رم و ۱۲۸ گیگابایت ذهن ی پس انداز سازی دارد که ازطریق کارت حافظه ی MicroSD می قابلیت تا یک ترابایت آن را افزایش انصاف دوربین. اصلی از نوع ۴۸ مگاپیکسلی با f 2/0.و نوسان انسداد اپتیکال شمایل است که مانند دیگر رعشه گیرها نیست؛ در برابر از جنس tilt OIS-است که سامسونگ آن را به عنوان tOIS بوسیله بازار عرضه می کند این. لرزش گیر به لنز جلو حسگر اجازه می دهد برای تکرار حرکات مشت کاربر، علاوه بر فناوری متعارف OIS، چند منصب داخل جهات متنوع سراشیب روبرو کند علاوه.

بر دوربین اصلی، دوربین اولتراواید ۱۲ مگاپیکسلی با گشودگی دیافراگم ۲ ۲/و دوربین ماکرو ۵ مگاپیکسلی با گشودگی دیافراگم ۲ ۴/است و درون حفره ی صفحه نمایش نیز دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی استراحت گرفته است همچنین. اندروید ۱۰ دون پوسته ی OneUI 2 0.سامسونگ عمل شهریه می کند گلکسی.

اس ۱۰ لایت از باتری ۴۵۰۰ میلی آمپرساعتی با پشتیبانی از شارژ کندرو ۴۵ واتی بهره می سرما که تا اینکه با وجود چنین ظرفیتی، این گوشی ۸ ۱/میلی متر بیشتر ستبری ندارد میان. رده سری اس ۱۰ تو رنگ های مشکی و سفید و آبی عرضه می شود و ۷۵۵ دلار مقدار خواهد داشت قیمت. گلکسی اس ۱۰ لایت از S10e ارزان تر و ۸۳۲ دلار خواهد بود؛ اگرچه S10e درون این بور به دلیل کاهش ارج مناسب تر شده است ارزش.

به روز و مشخصات متخصص و هر اطلاعات موردنیاز دیگر بخاطر بیع ارزان و آگاهانه ی انواع گوشی سامسونگ را در پاره محصولات زومیت بیابید در. این بخش، مقایسه ی مشخصات فنی انواع گوشی های سری S S ،J ،M و A A سامسونگ و گالری تصاویر رسمی این محصولات دردسترس خواهد.بود مشاهده مسوده گوشی های سامسونگبیشتر:بخوانید گلکسی M31 سامسونگ با تراشه اکسینوس 9611 در گیک بنچ دیده شداحتمال تغییر صیت سامسونگ گلکسی اس 11 به اس 20نسل بعدی گوشی های تاشو سامسونگ احتمالا صفحه شیشه ای خواهند داشتسامسونگ تأیید کرد گلکسی تب اس 6 با توان 5G در رویه استسامسونگ در CES 2020 هوش جعلی Neon را معرفی کردن خواهد