توضیحات وزارت ارتباطات درباره زمان همراهی اینترنت تلفن همراه

به گزارش همشهری آنلاین، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات اخبار کرد: محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات پیش از این بارها به روشنی اعلام کرده بود که قطع اینترنت صدمات تکرار ناپذیری به اقتصاد و به ویژه صرفه جویی نوپای دیجیتال کشور وارد می کند و از این رو از نگاه وزیر ارتباطات مطالبه امروز مجمع نمایندگان تهران درون مجلس شورای اسلامی برای اتصال مجدد اینترنت موبایل به جا و دقیق است.

آذری جهرمی شخصاً داخل وزارت ارتباطات، دولت و در مذاکرات متعدد با نهادهای امنیتی پیگیر برقراری مجدد ارتباطات بوده و هست و این روزها را بی تردید یکی از سخت ترین و بردباری فرساترین روزها بخاطر مجموعه وزارت ارتباطات و صدالبته زیاد از آن برای آدم عزیز ایران می داند.

اما نهادهای امنیتی کشور به عنوان مسئولین حفظ کردن تزیین و امنیت معتقدند درون برقراری مجدد ارتباطات باید جانب پروا را رعایت کرد و بر این بنیان تاکنون شورای امنیت کشور مجوز برقراری کامل ارتباطات را بوسیله اپراتورها ابلاغ نکرده است و حد به یقین به محض اخذ مجوز از شورای کنف کشور ارتباطات تو اسرع وقت به شرایط قبل بازگردانده خواهد شد.

گفتنی است بامداد امروز ۳۰ نفر از مجمع نمایندگان تهران داخل نامه ای به آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری معلومات خواستار همراهی دوباره اینترنت موبایل شدند.