هواوی ویدئویی از نوا 6 نسخه ی 5G منتشر کرد

مقاله های مرتبط:نمونه تصویر پژمرده شده با دوربین آنر V30 دیده شدهوای میت پد پرو احتمالا چهارم آذر معرفی می شود

در ویدئو جدیدی که هواوی از ندا ۶ نسخه ی 5G منتشر کرده است، در جلو گوشیدوربین سلفی دوگانه ای دیده می شود که قابلیت بزرگ نمایی بیشتر تو دوربین های سلفی را به ارمغان می آورد. درون این ویدئو، مشهود نشده است این گوشی هواوی کِی معرفی خواهد شد، اما احتمال داده می شود این محصول بیست وششم نوامبر همراه با آنر وی ۳۰ رونمایی شود.

طبق اطلاعات منتشر شده، می دانیم Honor V30 از دوربین سه گانه گانه در پنل پشتی نصیب خواهد برد که احتمالا در صدا ۶ نسخه ی 5G نیز قرار داده خواهد شد. همچنین بوسیله لطف مجمع جداگانه ی  Weibo، اطلاعاتی از نوا ۶ متاخر منتشر شده که می توان به نمایشگر ۶/۴۴ اینچی از نوع LCD اشاره کرد. پنل این نمایشگر از سنخ IPS است و به قیافه 1080p عرضه خواهد شد.

از دیگر ویژگی های گوشی جدید صوت ۶ می قابلیت به تراشه ی کرین ۹۹۰ با مودم 5G اشاره کرد. در گوشی هوشمند متاخر هواوی، باتری ۴،۰۰۰ میلی آمپرساعتی را تماشایی خواهیم وجود که از قابلیت شارژ ۴۰ واتی بهره خواهد برد. همچنین، دوربین پا بر جا آن از حسگر  ۶۰ مگاپیکسلی IMX686 سونی برخوردار خواهد حیات.

بینایی شده است که گوشی لحن ۶ هواوی نسخه ی 5G درون سه میزان روانه ی بازار خواهد شد: ۱. مدل ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه ی پس انداز سازی با قیمت ۳،۴۹۹ یوان؛ ۲. مدل ۸ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت حافظه ی پس انداز سازی با قیمت ۳،۷۹۹ یوان؛ ۳. مقیاس ۱۲ گیگابایت رم و ۲۵۶ گیگابایت ذهن ی ذخیره سازی با ارج ۴،۰۹۹ یوان.

بیشتر بخوانید:نوا 5G 6 هواوی با دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی معرفی کردن می شوداحتمال شناساندن هواوی nova 6 SE به همراه ندا 6 طی هفته آیندهآنر دو گوشی V30 و V30 پرو را با دوربین سه گانه گانه ۴۰ مگاپیکسلی و پشتیبانی از 5G معرفی کردشکایت هواوی از منتقدان به دلیل اتهامات آن ها مبنی به خشکی امدن ارتباط داشتن با نصیب و قسمت چینهواوی داخل دو ماه متجاوز از هفت میلیون وسیله گوشی میت 30 را فروخت