هواوی تو سه ماهه سوم سال جاری میلادی، ۴۲ درصد از میدان چین را ازآنِ خویشتن کرد

ASGHARهواویOOON تسهیم خویشتن از بازار گوشی های هوشمند چین را به ۴۲ درصد رساند. براساس اطلاعات مؤسسه تحلیلی کانالیس، تعداد تلفن های هوشمندی که هواوی تو سه ماهه ی سوم ۲۰۱۹ روانه ی میدان کرده، دوسوم افزودن یافته است؛ زیرا که مصرف کنندگان داخلی پس از تحریم ایالات متحده ی آمریکا از هواوی حمایت کردند. با بود تحریم ایالات متحده ی آمریکا که هواوی را از شرکت با شریک های آمریکایی منع و تأمین قطعات اصلی را مختل کرد، این غول فناوری چروک مهارت خود کنار بزرگ ترین بازار گوشی های هوشمند را محکمی کرده است.مقاله های مرتبط:هواوی پیش دماغ می کند امسال ۲۷۰ میلیون گوشی هوشمند بفروشدهواوی از ابتدای سال، ۲۰۰ میلیون گوشی هوشمند فروخته است

هواوی که اکنون دومین تولیدکننده ی ارشد گوشی های هوشمند درون دنیا بوسیله شمار می رود، توانسته بود تا آبان سال جاری، معافیت موقت از تحریم های آمریکا دریافت کند. بااین حال، تبلیغات و خریدهای میهن پرستانه باعث شده است گوشی های هوشمند هواوی در چین فروخته شود و همین امر باعث جبران رکود معامله این همکاری در بازارهای جهانی شود.

با اینکه فروش گوشی های هوشمند در چروک درون سه گانه ماهه ی سوم امسال درمقایسه با مدت قرین سال گذشته ۳ درصد کاهش یافته است، گوشی های هوشمند هواوی ۴۱/۵ میلیون دستگاه از ۹۷/۸ میلیون دستگاه فروخته شده در بازار چین را بوسیله خود ویژه داده اند.

نیکول پنگ، نائب رئیس بخش موبایل کانالیس، درباره ی این موضوع می گوید:هواوی بین خود و دیگر فروشندگان شکاف بزرگی ایجاد کرد. موقعیت معزز هواوی این قدرت را می دهد تا بیدار مباحثه با زنجیره ی تأمین شود و سهم خود را از فروش آن ها افزودن دهد.

رشد هواوی به ضرر رقبای پا بر جا مانند اوپو، ویوو، شیائومی (1810.HK) و اپل (AAPL.O) O بود که روی غصه ۵۰ درصد از سهم میدان را در سه گانه ماهه ی سوم ازآنِ خود کردند که درمقایسه با سال گذشته، کاهش ۶۴ درصدی را نشان می.

دهد پنگ:افزود فروش سه ماهه ی سومین اپل در چین ضعیف ترین آمار بیع سه ماهه ی این شرکت در پنج سال گذشته. است بااین حال، اپل از زمان ارائه یآیفون ۱۱ بیع خود را اضافه داده است و مشتریان مایل اند دو خواه سه هفته پس از عرضه ی میوه جدید منتظر.بمانند مقاله های:مرتبط هواوی درحال مذاکره با شرکت های آمریکایی برای اعطای مجوز 5G استهواوی تجهیزات 5G را متجانس با هوا زیست تولید می

یواش هواوی اخبار کرده است از ابتدای سال جاری میلادی تا هفته ی گذشته، بیش از ۲۰۰ میلیون دستگاه گوشی در دنیا فروخته. است این میزان ۶۴ روز زودتر از مدت قرین سال گذشته فروخته شده. است با وجود فشارهای ایالات متحده ی آمریکا، سود هواوی همچنان رو به افزودن و درآمد آن در سه ماهه ی سومین امسال ۲۷ درصد تکثیر یافته.

است مقابل اعلام کانالیس، پرچم دار هواوی، میت ۳۰ پرو نسخه ی 4G که درون (سپتامبر) شهریور رونمایی شد، عامل اساسی در موفقیت این فصل هواوی نیست؛ در مقابل اکثر افراد منتظرند تا نسخه ی 5G این گوشی هواوی اواخر امسال معرفی کردن.

شود پنگ می: گوید باتوجه به روابط حسنه با اپراتورها و داشتن کنترل روی اجزای اصلی 5G ازجمله تراشه، هواوی برای افزایش تفوق ی خود در 5G موضع قدرتمندی. دارد این موضوع فشار زیادی به ویوو و اوپو و شیائومی می.آورد بیشتر:بخوانید مدل سازی و فام های هواوی بند 4 پرو در تصویر جدیدی دیده شدهواوی چگونه می تواند خدمات و سرویس های گوگل پلی را برای گوشی های متاخر خود نمایش دهد؟شیائومی زیادترین سهم بازار هند را تو سه ماهه سوم ۲۰۱۹ تصاحب کردARM به همکاری خویشتن با هواوی دنباله می دهدنوا 6 5G هواوی با دو روزنه خصوصی دوربین سلفی معرفی می