بهترین های روز دنیای تکنولوژی

نمایشگاه بینش و فناوری ایفا ۲۰۱۹ که از تاریخچه ششم تا یازدهم سپتامبر سال جاری میلادی در شهر برلین، پایتخت آلمان درحال برگزاری است، میزبان رونمایی و شناساندن محصولات مربوط بوسیله تکنولوژی و گجت های هوشمند جدیدی است که از سوی باهم اتحاد کردن های ارشد تولیدکننده محصولات فناوری توسعه یافته است.

پیاده شدن اساس گزارشی که داخل وب سایت pcmag آمده است، کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری با وارسی محصولات متنوع به شناساندن بهترین محصولات و گجت های هوشمندی که تو نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹ برلین معرفی کردن و رونمایی شده است، پرداخته  اند که در زیر به آنها اشاره شده است: بهترین تلویزیون

بهترین تلویزیونی که در جریان برگزاری نمایشگاه خرد و فناوری ایفا ۲۰۱۹ برلین معرفی شده است، تلویزیون ۵۵ اینچی Q۹۰۰ ۸K است.

بهترین اسپیکر هوشمند

عنوان بهترین اسپیکر هوشمندی که در جریان برگزاری این نمایشگاه شناساندن شد، سونوس Move است که نخستین گجت سیار مجهز به باتری، بلوتوث دار ترقی داده شده توسط این شرکت بوسیله شمار می جوی و نظر لشکر عظیمی از کارشناسان را به خود طلبیدن کرده است.

بهترین زمانه هوشمند

نشانی بهترین ساعت هوشمندی که تو انجام ۲۰۱۹ رونمایی شد بوسیله Garmin Venu اختصاص یافته است.

بهترین گوشی هوشمند

کنار شالوده بررسی های صورت اندوهناک از سوی کارشناسان و تحلیلگران فعال در مرزوبوم فناوری، عنوان بهترین گوشی هوشمند شناساندن شده در جریان برگزاری نمایشگاه انجام ۲۰۱۹ به G۸X ThinQ خاص اندوهناک است.

بهترین مانیتور

نشانی بهینه مانیتور رونمایی و معرفی شده تو نمایشگاه ارتکاب ۲۰۱۹ نیز بوسیله ProArt PA۳۲UCG تعلق گرفته است.

بهترین گجت خانگی هوشمند

بسیاری از کارشناسان بر این باورند که  Smart Display ۷ بهترین گجت خانگی هوشمند محسوب می شود.

بهترین ردیاب سلامتی و تناسب اندام

عنوان بهترین گجت هوشمند ردیاب سلامتی و تناسب اندام نیز که در این نمایشگاه شناساندن شده است، به  VivoWatch SP علاقه اندوهناک است.

بهترین ذهن هارد خارجی

کارشناسان کنار این باورند که بهترین حافظه هارد اجنبی در نمایشگاه ایفا ۲۰۱۹، WD Black P۵۰ Game Drive SSD وجود که توانست نظر و توجه خیل عظیمی از کاربران و علاقمندان را به خود فراخوانی درنگ.

بهینه رایانه گیمینگ

بسیاری از انبازی های تولیدکننده رایانه های گیمینگ و خصوصی ورزش هر ساله بوسیله منظور جلب نظر کاربران و علاقمندان به بازی های رایانه ای محصولات جدیدی را درون نمایشگاههای مختلف معرفی می کنند که بوسیله اعتقاد کارشناسان، عنوان بهینه رایانه گیمینگ به Razer Blade Stealth (GTX ۱۶۵۰) ویژه یافته است.

نیکوترین لپ تاپ

بهترین رایانه همراه شخصی خواه لپ تاپ معرفی شده داخل ادا ۲۰۱۹ نیز  ProArt StudioBook One اعلام شده است.

بهترین تبلت

نشانی نیکوترین تبلت معرفی شده درون این نمایشگاه همچنین به Yoga Smart Tab اختصاص پیدا کرده است.

ایسنا