پراکندن تصاویر رسمی Mi CC9 شیائومی به همراه نمونه تصاویر دوربین سلفی

رندرهای منتشرشده از صندوق گوشی هوشمند آینده شیائومی یعنی Mi CC9 داده ها تازه و جذابی به دوستداران این برند می دهد. مجری این گوشی هوشمند رنگارنگ تیز از گوشی های دیگر شیائومی نقشه کشی شده و روی آن کلماتی مانند «شیک و جذاب» درج شده است. روی مجری این گوشی نوشته شده: Mi CC9 موبایلی سرگرم کننده برای کسانی که ناخواسته سرگرمی هستند.

از روی جعبه به غیراز مشخصات دوربین ها، محدودیت های دیگری دستگیرمان نمی شود. مقابل اطلاعات درج شده روی جعبه، دوربین پشتی شیائومی Mi CC9 کیفیت ۴۸ مگاپیکسلی دارد و دوربین جلو ۳۲ مگاپیکسل است که سلفی های بسار باکیفیتی ثبت می کند.

علاوه بر تصاویر جعبه، تصاویری از ظاهر خود گوشی نیز منتشر شده است. براساس این تصاویر، گوشی شیائومی می CC9 از درگاه USB Type-C استفاده خواهد کرد. میل می رود گوشی هوشمند جدید شیائومی از نمایشگر ۶.۴ اینچی امولد و پردازنده ی اسنپدراگون ۷۳۰ استعمال کند. نیز براساس شنیده ها، شیائومی احتمالا از ۶ یا ۸ گیگابایت رم درون تلفن هوشمند جدیدش مصرف خواهد کرد و گزینه های فضای ذخیره سازی بین ۱۲۸ تا ۲۵۶ گیگابایت متغییر خواهد بود.

عکس هایی از سلفی های گرفته شده با این گوشی هوشمند نیز منتشر شده است که در ادامه مشاهده می کنید.

اگر شما بی قراری با خواندن مشخصات این گوشی هوشمند بوسیله آن تعلق مند شدید، باید تا ۲ ژوئیه یعنی ۱۱ تیرماه منتظر بمانید تا زمان رونمایی از این گوشی هوشمند فرا برسد. شیائومی قرار است ۱۱ تیرماه دو گوشی هوشمند Mi CC9 و نسخه مناسب تر همین گوشی یعنی Mi CC9e را بوسیله طور رسمی رونمایی کند.

گالری تصاویر کمپین تبلیغاتی شیائومی CC

نظر شما درباره گوشی های هوشمند سری CC شیائومی چیست؟بیشتر بخوانید:بیع ردمی K20 و ردمی K20 پرو بوسیله مرز یک میلیون دستگاه رسیدبا مایه تصفیه هوا شیائومی Air Purifier 2S آشنا شویدگوشی های ردمی 6 و ردمی 6A اندروید 9 پای را دریافت می کنندانتشار بدوی تصاویر دوربین ۶۴ مگاپیکسلی Realme اوپومی سد 4 شیائومی در اندک از ده روز معامله میلیونی را تجربه کرد