والنسیا با شکست بارسلونا فاتح کوپا بیرونی ری شد

به گزارش ایسنا، بارسلونا و والنسیا شنبه شب داخل زورخانه ویامارین فینال کوپا قلب ری را برگزار کردند که خفاش ها توانستند با پیروزی ۲ به خشکی امدن یک فاتح این رقابت ها شوند.

بارسا از شروع بازی توپ و میانه بازار را در اختیار داشت ولی پرس بالای والنسیا اجازه فرمان بوسیله تیم کاتالانی نمی قسط. شاگردان مارسلینو تو نقیض حمله مخاطره ساز ظاهر می شدند. تو یک حمله رودریگو بوسیله سمت مروارید ضربه زد اما جرارد پیکه توپ را از روی خط داخل پشه برگرداند. در نهایت کوین گامیرو با یک شوت سرکش گل فاتحه ورزش را در دقیقه ۲۱ بوسیله ثمر رساند تا نتیجه یک پیاده شدن صفر بوسیله صرفه والنسیا شود. در شرایطی که آبی اناری ها بوسیله قفا تراب مساوی بودند والنسیا یک تراب دیگر را بوسیله ثمر رساند. رودریگو با پاس سولر بازی را ۲ بر صفر کرد. پس از این تراب ضیق بارسا بیشتر شد. لیونل مسی بهترین فرصت آبی اناری ها را در این نیمه داشت اما خائومه با یک مهار علو العاده اجازه نداد تفاوت به حداقل برسد. بارسلونا تو ۴۵ دقیقه نخست هفت شوت به سمت دروازه داشت که هیچیک بوسیله گل تبدیل نشدند.

در نیمه دوم بارسا دو دگرگونی در ترکیبش ایجاد کرد و آرتورو ویدال و مالکوم به جای آرتور و نلسون سمدو به میدان رفتند. برتری بارسا درون ۴۵ دقیقه دوم بیشتر حیات. این آویشن دائم حمله می کرد. در یک صحنه ضربه مسی به تیرک برخورد کرد. از طرفی ضربه رودریگو با فرق خلط از پیاده شدن دروازه آبی اناری ها عبور کرد. دنیل پارخو در دقیقه ۶۲ آسیب نظر و بازیکن ارزشمند والنسیا مجبور شد زمین بازی را زین بطی ء. حمله های شاگردان ارنستو والورده بیشتر شد و در نهایت این تیم به گل رسید. مسی درون دقیقه ۷۳ مغایرت را به حداقل رساند. پس از این گل، بازی کاملاً در اختیار بارسا بود. تو دقیقه ۷۷ کارلس آلنیا به جای رواق راکیتیچ بیدار زمین شد. دقایقی پس ازآن ضربه فیلیپ کوتینیو با نفاق نزدیکی بوسیله بیرون رفت. مسی درون دقیقه ۸۴ از فرصتش بهره تمام را رزم و ضربه اش به خارج رفت.

داور پنج دقیقه ثانیه اضافه گرفت تا بارسا فرصت کافی برای به همسانی رساندن بازی داشته باشد. گونسالو گدس داخل یک ضد حمله تک به تک شد اما نتوانست ضربه اش را به گل تبدیل درنگ و توپ از کناره دروازه به بیرون رفت. تو لحظات پایانی بارسلونا صاحب یک کرنر شد و سیلسن همچنین به محوطه جریمه والنسیا آمده بود ولی این موضع به یک ضد حمله برای شاگردان مارسلینو تغییر شد. با این حال گدس درب تهی آبی اناری ها را حزن نتوانست باز یواش. در نهایت داور صفیر آخر را زد تا والنسیا قهرمان کوپا دل ری شود. این تیم توانست به رکورد چهار قهرمانی پیاپی بارسا درون این هم چشمی ها ته دهد.

انتهای پیام