ایسوس ذن فون ۶ با دوربین چرخان و نمایشگر بدون حاشیه معرفی کردن شد

گوشی هوشمند ایسوس ذن فون ۶ (Asus ZenFone 6) بوسیله نعوظ رسمی رونمایی شد. اگرچه سراب قبلی این محصول، ذن فون ۵ تنها یک کپی نه چندان جذاب از آیفون ۱۰اپل بود، اما مدل جدید اکنون ویژگی هایی دارد که منجر بوسیله اضافه جذابیت مایه شده است. ذن فون ۶ به نمایشگری کاملا عاری حاشیه فراهم شده که به لطف نصیب بردن از دوربین چرخان، تا اینکه لبه ی فوقانی نمایشگر نیز فاقد از هرگونه حاشیه و بدون ناچ خواه برش خصوصی دوربین است. تو تصویر زیر، دوربین چرخان ذن فون ۶ را تو حالت سلفی مشاهده می کنید.

مقالات مرتبط:ایسوس به منظور دگرگونی استراتژی، مدیرعامل خود را برکنار کردایسوس از دو ذن فون متاخر رونمایی می بطی ء

به دیدن می رسد ایسوس سرانجام تصمیم گرفته موجب گیری خود در تولید گوشی های هوشمند را تغییر دهد و حال با معرفی ذن فون ۶ ویژگی هایی برای این محصول تمهید دیده که حداقل از نظر طراحی، شخصیت خاصی برای گوشی ابداع کرده است. استراتژی پیشین ایسوس تولید گوشی هایی بود که به محصولات اپلو سامسونگ شباهت داشته باشند. نمایشگر در نظر محزون شده بخاطر ذن فون ۶ کاملا بدون حاشیه است و همان نعوظ که اشاره شد فاقد لبه های مخلوق و مشکی رنگ بالایی و پایینی بوده و علاوه براین ناچ یا بریدگی در بالای این ورق نمایش بود ندارد. این موضوع باعث شده تا تماشای نمای جلویی مایه کیف جزء باشد. البته ضخامت لبه ی پایینی نمایشگر ذن فون ۶ نسبت بوسیله لبه های دیگر بخشی بیشتر است.

ایسوس مجاهدت کرده تا قیمت نسل جدید گوشی هوشمند خود را ثابت نگه دارد. مدل پایه ی ذن فون ۶ با ۶ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت ذهن ی پس انداز سازی با مقدار ۴۹۹ دلار در دسترس علاقمندان خواهد بود. ناپسند نیست رمز کنیم که نرخ در نظر خمود شده برای ذن فون ۵ نیز دقیقا ۴۹۹ دلار بود.

برای نظر دادن در تک کیفیت دوربین ذن فون ۶ باید حداقل چند روز با آن حکم کرد اما بنا به اعلام وب سایت ورج، تصاویر درج شده توسط دوربین این گوشی تو نگاه مقدمه از کیفیت نوع دوستی برخوردار است. در اول ممکن است دوربین چرخان برای کاربر کمی بی سابقه بوسیله دیدن برسد، بوسیله خصوص با جلوه های صوتی مخصوصی که ایسوس برای چرخش دوربین در نظر گرفته است. البته امکان غیرفعال کردن این جلوه های صوتی همیشه داخل دسترس خواهد حیات. می توان گفت که استفاده از دوربین چرخان می تواند رویه کاری بیش کم قیمت بخاطر تولید گوشی هایی با نمایشگر کاملا بدون حاشیه باشد. سامسونگ نیز داخل تولید گوشی هوشمند گلکسی A80 روشی مشابه با روش ایسوس درون پیش گرفته ولی با این فرق که بخاطر بخش جلویی گلکسی A80 همچنین چندین دوربین جداگانه درون رویت خمود شده و این در حالی است که داخل ذن فون ۶ می استعداد از دوربین با کیفیت و واقعی وسیله درون پاره جلویی آن همچنین استفاده کرد.

دوربین ذن فون ۶ شامل دو حسگر است؛ مقیاس ی ۴۸ مگاپیکسلی اصلی و حسگر ۱۳ مگاپیکسلی با زاویه ی دیدن گشاد که به لطف قابلیت چرخش دوربین می توان از آن برای ثبت تصاویر سلفی گروهی یا ثبت تصاویر پرتره با زاویه ی نظر عریض استفاده کرد. ایسوس مهندسی زیادی روی دوربین این گوشی هوشمند ادا داده و یک سواری خصوصی بخاطر ذن فون ۶ در رویت پژمان که امکان چرخاندن دوربین را تا ۱۸۰ درجه فراهم می بطی ء. بدین تزیین می نبوغ از دوربین های پشتی دستگاه به عنوان دوربین سلفی نیز استعمال کرد. با این وجود که ایسوس از مواد مستحکمی برای تاسیس این بخش یکروز برده است، اما به دلیل حضور چندین بخش متحرک درون سیستم دوربین چرخان ذن فون ۶، همچنان نگرانی هایی بابت پایداری آن به خصوص داخل ضربه حیات خواهد داشت. ایسوس بخاطر کاهش این نگرانی ها یک سیستم خودکار داخل ذن فون ۶ ایجاد کرده که می تواند سقوط دستگاه از دست کاربر را اطلاع کرده و بلافاصله به طور کاملا خودکار، دوربین چرخان را به جایگاه اولیه اش بازگرداند. البته بهتر است کاربران استثنا از تست این ویژگی خودداری کنند.

افزون بر آنچه گفته شد، ایسوس نوآوری های دیگری را هم تو دوربین چرخان ذن فون ۶ فراغت داده است. شما می توانید بدون حرکت کردن و فقط با نگه داشتن گوشی، تصاویر پانورامای افقی یا عمومی ثبت کنید در مدت دوربین در این حالت به طور خودکار می چرخد تا عکس پانوراما کامل شود. قابلیت جالب دیگر این گوشی، امکان ردیابی یک سوژه درون حالت پرونده فیلم است. با فعال کردن این ویژگی، با لول دادن سوژه ی تک نظر، دوربین ذن فون ۶ به طور خودکار بوسیله سمت سوژه می چرخد. ایسوس همچنین امکان اعمال تنظیمات دستی را در اختیار کاربران صبر داده است.

شریک ایسوس منظور دارد ذن فون ۶ را در سه مدل به فروش برساند. نسخه ی پایه این محصول با رم ۶ گیگابایتی و حافظه ی ذخیره سازی ۶۴ گیگابایتی با نرخ ۴۹۹ یورو (حدود ۵۵۷ دلار) به سودا خواهد رسید. ایسوس وهله داده که دو نسخه ی رده والاتر ذن فون ۶ نیز تو دسترس علاقمندان فراغت خواهد گرفت که یکی از آن ها به رم ۸ گیگابایتی و حافظه ی داخلی ۲۵۶ گیگابایتی مهیا شده است.

اگرچه مقدار در نظر گرفته شده بخاطر ذن فون ۶ در اندازه گوشی های هوشمند میان رده ی بازار است، ولی محدودیت های باطراوت افزاری این ثمر به پرچم داران اندرویدی شباهت زیادی دارد. پردازنده ی اسنپدراگون ۸۵۵، قد ی آلومینیومی یک لقمه ی با پوشش گوریلا گلس ۶ برخی از این ویژگی ها هستند. استعداد اساسی دیگر این گوشی هوشمند، باتری حجیم ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی آن است تا فکر کاربران از شارژدهی گوشی داخل کاربرد های سنگین و طولانی مدت همچنین راحت باشد. ایسوس نیز امکان استفاده از درگاه ۳.۵ میلی متری هدفون را برخلاف بسیاری از پرچم داران مشابه، در دسترس کاربران قرار داده است. دو انفراد مهمی که نبود آن ها داخل ذن فون ۶ بوسیله چشم می آید، شارژ بی سیم و ضدآب وجود داشتن است.

پیش برنده ایسوس طی سال های اخیر قدیم رابط کاربری اندروید را برای استفاده تو گوشی های خود بسیار انحصاری سازی می کرد و اپ های پیش تخیل یدکی را روی محصولات خویشتن ارائه می داد. اما اکنون و با معرفی کردن ذن فون ۶، این مشارکت استراتژی نرم افزاری خویشتن را هم تغییر داده و تلاش کرده امتحان ی رابط کاربری ساده و نزدیک به اندروید خالص را بوسیله مشتریان خود تقدیم یواش.

ذن فون ۶ یک کلید باطراوت افزاری به نام اسمارت کی نیز دارد که بوسیله صورت پیش تخیل دستیار صوتی گوگل اسیستنت را فعال می کند، اما کاربر می تواند به دلخواه خود از این مفتاح برای ثبت اسکرین شات، باز کردن اپلیکیشنی خاص، باز کردن دوربین و مواردی از این قبیل استعمال یواش. مفتاح یاد شده از چند حالت در هنگام فشرده شدن پشتیبانی می نرم و این یعنی کاربران می توانند بخاطر هرکدام از حالت های فشردن ساده ، فشردن و نگه داشتن یا دوبار فشردن، عملکردی جداگانه تعیین کنند.

ذن فون ۶ ایسوس از طراحی خلاقانه ای روزی می برد و مشخصات ابکی افزاری قدرتمندی بی قراری دارد و درون عین حال ارزش تعیین شده برای آن متجاوز مناسب است تا عرضه ی آن بوسیله بازار محصولات اندرویدی خبری جذاب برای علاقمندان محسوب شود.

نظر شما در مورد گوشی متاخر ذن فون ۶ ایسوس چیست؟بیشتر بخوانید:مدیرعامل سونی از کسب وکار گوشی های هوشمند دفاع کردهواوی سیستم عامل جایگزینش را تا پاییز منتشر می کندسامسونگ دوربین جدیدی با قابلیت بزرگ نمایی اپتیکال ۵ برابری توسعه داده استافزایش ۲۷ درصدی درآمد شیائومی داخل عزل اول ۲۰۱۹ نسبت به مدت مشابه سال قبلهواوی با پاشیدن بیانیه بوسیله پیمانه شریک گوگل خاصیت نشان داد