پیشرفت ۴ کاراته کای ایران به فینال سری آ ترکیه/ ۸ نماینده ایران حذف شدند

به گزارش ایسنا، در ابتدایی روز از دومین مرحله لیگ سری آ که داخل بطرف خانه استانبول ترکیه با حضور ۱۸۱۳ کاراته کا از ۱۰۲ کشور برگزار شد، طراوت خاکسار در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم، کاتای تیمی بانوان با خیساندن پریسا رحمانی، مائده نصیری پی و مهری یزدانی، مهدی قراری زاده در حد منهای ۸۴ کیلوگرم و صالح اباذری تو وزن به اضافه ۸۴ کیلوگرم فینالیست شدند.

مهدی خدابخشی داخل وزن منهای ۸۴ کیلوگرم و دیگر آویشن کاتای بانوان با ترکیب مظفری نژاد، حسینی نصب و صادقی به ملاقات رده بندی سیاق یافتند.

هم چشمی های فینال و رده بندی روز یکشنبه برگزار خواهد شد.

نتایج تصرف شده روز مقدمه بوسیله ترتیب والا است:

داخل قطع ۸۴- کیلوگرم، مهدی قراری زاده ۴ بر ۳ میشل دورهام از استرالیا را شکست خورده کرد. در دنباله یک کنار صفر بر دانیل دیانتته از بلژیک غلبه کرد. او داخل بازی سوم ۲ پیاده شدن صفر مارسل بائن از آلمان را انقراض داد.

او در ورزش چهارم ۲ بر یک از سد صمد گوک از ترکیه گذشت. بعد ۵ بر صفر ایوان وسیچ از کرواسی را سرما و بعد ۳ بر ۲ آلوین کارال از کوزوو را انقراض داد.

قراری زاده در نیمه نهایی پس از تساوی صفر پهلو صفر طبق آنتون ایساکائو از بلاروس تو هانتی برنده بازار شد و به فینال راه یافت.

در همین وزن، مهدی خدابخشی مطلع با نتیجه ۹ به خشکی امدن صفر از بند رسپ گز از ترکیه گذشت. سپس ۶ بر صفر موافق خاویر دلستال از اسپانیا پیروز شد. در مبارزه سوم ۴ پهلو یک محمد الکتبی از مصر را مغلوب کرد. درادامه ۸ کنار صفر جولین شین از سوئیس را شکست داد. درون بازی پنجم ۳ بر ۲ آلوین کارال از کوزوو را برد.

او در ادامه ۹ پیاده شدن یک مقابل برات جاکوپی از مقدونیه بوسیله برتری رسید. سپس ۲ کنار یک وی وو زیرا از چین تایپه را سرما و به شقه بازپسین رسید.

خدابخشی تو شقه بازپسین ۲ بر صفر مقابل اوگور آکتاش از ترکیه نتیجه را واگذار کرد و به بازدید رده بندی راه یافت.

ذبیح الله پورشیب دیگر نماینده این وزن، در مقدماتی مبارزه ۵ بر یک سهیل مستاری از مراکش را برد. داخل بازی دوم ۴ به خشکی امدن ۲ نیکولا مالویچ از مونته نگرو را انقراض رحم. تو سومین بازی ۹ بر یک تورگوت حسنوف از آذربایجان را از پیش رو برداشت.

او در مبارزه چهارم ۴ بر ۲ نتیجه را به دنیس دنیسنکو از روسیه واگذار کرد و از ادامه مسابقات بازماند.

درون وزن ۸۴ کیلوگرم، صالح اباذری در اولین دیدار خود ۲ پهلو صفر آنجلا وسیچ از کرواسی را انقراض داد. در ورزش دوم ۳ بر صفر بوگدان تریکوز از صربستان را سرما. سپس یک بر صفر از سد سیمونه مارینو از ایتالیا گذشت.

داخل امتداد موتمن اباذری ۳ پیاده شدن صفر صادق سنچولی از ایران را شکست خورده کرد. در پنجمین مبارزه ۳ بر صفر الکساندر کولوکوف از روسیه را انقراض داد و درون نیمه نهایی با نتیجه ۷ بر صفر پهلو خاطرجمعی سنچولی از ایرلند شمالی قدرت کرد و بوسیله دیدار فینال رویه یافت و روز یکشنبه بوسیله مصاف گوگیتا آرکانیا از گرجستان می جوی.

در همین وزن، سجاد گنج زاده پس از همسانی ۳ بر ۳ در اولیه بازی اش مقابل ردا الاسمر از مراکش به برهان هانسوکو شدن حریف برنده تاتامی شد.

او در بازی دوم یک بر صفر آندرس اوزروس از لتونی را برد و در سومین ملاقات مقابل ایمان سنچولی از ایرلند شمالی ۵ بر ۳ نتیجه را واگذار کرد و از دنباله مسابقات بازماند.

در وزن ۵۵- کیلوگرم، طراوت خاکسار ابتدا مقابل سیمونا زابورسکا از مقدونیه سپس از همسانی صفر به خشکی امدن صفر تو هانتی برنده شد. سپس گلمیرا اوسانوآ از قزاقستان را ۴ بر یک برد. در ادامه با خراج ۴ پیاده شدن صفر لائورن فورباتو فرانسوی را از پیش رو برداشت.

در مبارزه چهارم ۵ بر صفر شیوری ناکامورای ژاپنی را شکست خورده کرد و در دور پنجم ۳ کنار صفر از سد الساندرا حسنی از کرواسی گذشت.

خاکسار در نیمه نهایی ۹ پهلو ۴ جانا بیتس آلمانی دارنده نقره و برنز جهان را شکست داد و فینالیست شد.

او روز یکشنبه برای کسب علامت طلا به مصاف ژو ون از چین تایپه خواهد رفت.

در همین وزن فاطمه تردستی دور اول ۳ بر صفر مایری کرین ایرلندی را برد. بعد با همین نتیجه از بند سنزیا بوروگنری از ایتالیا گذشت. او داخل ثالث دیدار پس از تساوی یک بر یک طبق تی تانگ قرض ویتنامی با شیوه سنشو برنده شد و بوسیله دور چهارم رفت. در ورزش چهارم با نتیجه ۳ پهلو صفر بر سوینچ راخیموآ از ازبکستان غلبه کرد. وی در دنباله ۴ به خشکی امدن صفر حاصل را بوسیله جانا بیتس آلمانی واگذار کرد و از حضور درون امتداد رقابتها بازماند.

داخل کاتای تیمی بانوان، تیم ایران با ترکیب پریسا رحمانی، مائده نصیری پی و مهری یزدانی امتیازات ۲۳.۲۸ و ۲۴.۶ را درون دورهای اول و دوم وجب آورد و فینالیست شد.
این آویشن روز یکشنبه بخاطر کسب علامت طلا مقابل تیم استرالیا ردیف آرایی خواهد کرد.

دیگر آویشن ایرانی با خیساندن مظفری نژاد، حسینی انتصاب و صادقی امتیازات ۲۳.۸ و ۲۳.۲۸ را در دورهای فاتحه و دوم تصرف کرد و به عنوان آویشن سومین به ملاقات رده بندی رفت.
این آویشن روز یکشنبه برای کسب مدال برنز با تیم پرو ملاقات می نرم.

در وزن منهای ۵۰ کیلوگرم، سارا بهمنیار ابتدا بورسا توران از ترکیه را یک کنار صفر مغلوب کرد. بعد ۹ پهلو ۲ آنا ماریا دامولیدو ایتالیایی را شکست داد. در بازی سوم مقابل حریف فیلیپینی با توجه بوسیله هانسوکو شدن حریف بوسیله برتری رسید و قدم به دور سپس گذاشت.

او در چهارمین مبارزه بعد از تساوی موافق آیکا تادونو ژاپنی داخل هانتی انقراض خورد و از حضور در دنباله مسابقات بازماند.

در وزن ۶۱- کیلوگرم، رزیتا علیپور تو بدوی مبارزه مقابل آنا رودینا از روسیه پس از تساوی ۲ به خشکی امدن ۲ با قانون سنشو نتیجه را واگذار کرد و از دور هم چشمی ها کنار رفت.

در همین وزن شیما آل سعدی اول ۳ پهلو صفر کرینا آتویان از روسیه را انقراض داد. سپس ۷ به خشکی امدن صفر از سد اشرف محمد از مصر گذشت. او در ادامه موفق شد پس از تساوی یک پهلو یک مقابل چایما مدی الجزایزی با ضابطه سنشو برنده تاتامی شود.

آل سعدی داخل چهارمین مبارزه ۱۲ پهلو ۲ اینگریدا سوچانکوا از اسلواکی را مغلوب کرد و سپس ۳ به خشکی امدن ۲ برابر مایومی سومیا از ژاپن شکست خورد و از دنباله رقابت ها بازماند.

داخل کاتای انفرادی مردان، ابوالفضل شهرجردی در گروه ۱۶ با حریفانی از ایتالیا، اسپانیا، فنلاند، الجزایر، اسلوونی، ژاپن، سوئیس، مقدونیه، چین تایپه، هلند، آذربایجان و روسیه مبارزه کرد و پس ازآن از تصرف تشخیص ۲۳.۸۶ از گردونه هم چشمی ها پیاده شدن رفت و نتوانست به دور سپس صعود کند.

انتهای پیام